NÕUSTAMINE

Kogemusnõustamine

Kogemusnõustamine on oma kogemuste jagamine, kuidas edukalt sotsiaalset probleemi lahendada ja sõltuvusega toime tulla.

Oma teadmisi ja kogemusi jagab inimene, kellel endal on olnud probleeme uimastitarbimisega ja kellel on sõltuvusest paranemise kogemus. Kogemusnõustaja aitab teistel sarnase probleemiga inimestel paremini taastuda ja toime tulla, ta kuulab ning ei anna hinnanguid. Nad pakuvad emotsionaalset, sotsiaalset ja praktilist tuge ning teemad võivad olla üldiselt:

  • nõustamiste, 
  • raviteenuste 
  • või rehabilitatsiooniteenuste kohta.

Teenus on kõigile tasuta ja anonüümne

Ootame inimesi, kes tarvitavad uimasteid. Kogemusnõustamist viiakse läbi nii individuaalselt kui grupipõhiselt.

Vastuvõtu ajakava

Kogemusnõustamine toimub telefoni või e-posti teel või vastuvõtuaeg Convictuse nõustamisruumides eelregistreerimisega

Lastekodu 6, Tallinn

Berit Merivaik

Kogemusnõustaja
+372 5626 8362berit.merivaik@convictus.ee
Ainult eesti keeles!

Jaana Važajeva

Kogemusnõustaja
+372 5699 0507jaana.vazajeva@convictus.ee
Ainult vene keeles!

Dan Sõrbu

Kogemusnõustaja
+372 565 5083dan.sorbu@convictus.ee
Ainult vene keeles!

Konstantin Iru

Kogemusnõustaja
+372 5809 1654konstantin.iru@convictus.ee
Ainult vene keeles!

Viktoria Wolf

Kogemusnõustaja
+372 5823 5960Viktoria.wolf@convictus.ee
Ainult vene keeles!

Plasti 23, Tallinn

Olga Ossetrova

Kogemusnõustaja
+372 5600 3755olga.ossetrova@convictus.ee
Ainult vene keeles!

Irina Vituhhina

Kogemusnõustaja
+372 5569 0002irina.vituhhina@convictus.ee
Ainult vene keeles!

Oleg Kapov-Kagan

Kogemusnõustaja
oleg.kapov-kagan@convictus.ee
Ainult vene keeles!

Sitsi 28, Tallinn

Jaana Važajeva

Kogemusnõustaja
+372 5699 0507jaana.vazajeva@convictus.ee
Ainult vene keeles!

Anžela Beljakova

Kogemusnõustaja
+372 5692 7813anzela.beljakova@convictus.ee
Ainult vene keeles!

Kallasmaa 12, Maardu

Roman Aršavin

Консультант "Равной-Равному"
roman.aršavin@convictus.ee
Ainult vene keeles!

Mobiilne teenus

Konstantin Iru

Kogemusnõustaja
+372 5809 1654konstantin.iru@convictus.ee

Roman Aršavin

Консультант "Равной-Равному"
roman.aršavin@convictus.ee

Jaan Väärt

Консультант "Равной-Равному"
+372 5332 2530